Profil firmy

O nas

Pirells Innovative to przede wszystkim firma produkcyjna. Dostarcza najwyższej jakości innowacyjne opakowania, a dzięki posiadanej licencji na sprzedaż oraz produkcję opakowań opatentowanych gwarantuje rozwiązania wyróżniające się na rynku globalnym.

 

Cały zespół zobowiązuje się do osiągania, a nawet przekraczania oczekiwań Klientów dotyczących Jakości naszych produktów i usług wytwarzanych w bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska naturalnego obszarze produkcyjnym z poszanowaniem zasad prawa.

 

Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych usług, w tym: terminowość, elastyczność oraz szybka reakcja na zapytania cenowe.

 

Nasz zespół tworzą specjaliści z branży poligraficznej, projektowej i marketingowej. Każdy wnosi inne wykształcenie, odmienne doświadczenie, bo wiemy, że właśnie różnorodność rodzi najciekawsze projekty. Zespół stanowią ludzie zaangażowani, z pasją, którzy prowadzą otwarty dialog między sobą, ale przede wszystkim z Klientami, łącząc kreatywne myślenie i wiedzę produkcyjną.

 

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju pracach manualnych oraz pracach wykończeniowych po druku. Wykonujemy prace wymagające klejenia taśmą, klejem zarówno na zimno, jak i na gorąco.

 

Wykonujemy prace wymagające kompletowania nawet bardzo złożonych i skomplikowanych zestawów. Kompletujemy produkty składające się od kilku do nawet kilkuset elementów często w kilku wersjach produktowych i kilkudziesięciu wersjach językowych. Każdy produkt przechodzi szczegółową kontrolę pod względem zgodności ze specyfikacją, a każdy etap produkcji jest raportowany tak, aby umożliwić późniejszą weryfikację.

Oferujemy również szereg usług w zakresie co-packingu:

  • przepakowywanie
  • foliowanie
  • etykietowanie
  • re-packing
  • przygotowanie do wysyłki

Przygotowujemy również wysyłki według niestandardowych rozdzielników, często w różne miejsca na świecie.

Wizja i misja

Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług poligraficznych, ale również doradzanie, pomaganie oraz budowanie przyjaznych relacji pomiędzy partnerami biznesowymi. Stąd wizja, która towarzyszy nam każdego dnia:

WIZJA:

Być nr 1 w Jakości na rynku globalnym

Realizujemy cele naszych Klientów, dzięki doskonaleniu jakości dostarczanych usług oraz optymalizacji kosztów produkcji. Jesteśmy to w stanie osiągnąć dzięki elastyczności i kreatywnemu podejściu. Poprzez wytyczanie jasnych celów jesteśmy w pełni odpowiedzialni za ich realizację.

 

Dostarczamy produkty, które wyróżniają się na rynku. Dzięki swojej innowacyjności i niepowtarzalności pomagają budować pozytywny wizerunek marki, produktu czy usługi wyróżniając je spośród konkurencji.

 

Globalne podejście oraz obserwacja ciągle zmieniającego się rynku sprawia, że możemy stosować najlepsze oraz najnowocześniejsze narzędzia do promowania produktów naszych Kontrahentów.

MISJA

Dostarczanie innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań najwyższej jakości

MISJA

Budowanie partnerskich relacji z Klientami poprzez wizjonerskie i indywidualne podejście

MISJA

Lokalne korzenie o globalnym zasięgu

MISJA

Zorientowanie na strategię oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności swoich pracowników

MISJA

Osiąganie celów dzięki zaangażowanym i wyjątkowym ludziom

MISJA

Postępowanie w sposób uczciwy i etyczny

MISJA

Traktowanie się z wzajemnym szacunkiem

WIZJA

Być nr 1 w Jakości na rynku globalnym

Zasięg

Współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie grafiki, projektowania, inżynierii, produkcji z całego świata, dzięki czemu możemy dostarczać innowacyjne rozwiązania swoim Klientom oraz implementować współczesne trendy w tworzonych przez nas projektach.

 

Globalny zasięg Pirells Innovative pozwala efektywnie realizować cele naszych Klientów. Nasze produkty oraz usługi dostarczamy na każdy Kontynent niezależnie czy jest to jedna paczka, czy kilkadziesiąt palet. Zawsze dobieramy optymalne środki transportu, co pozwala nam oferować ekspresowe dostawy nawet do odległych miejsc w USA, Australii, RPA.