Łańcuch dostaw

Zakupy

W celu osiągania najlepszych wyników istotne jest wypracowanie ścisłej i długotrwałej współpracy z dostawcami. Wybieramy tylko takie firmy, które wyznają politykę spójną z naszą. Od naszych dostawców oczekujemy zaangażowania, profesjonalizmu i pozytywnego podejścia i to samo dajemy w zamian. Przed rozpoczęciem długofalowej współpracy koniecznie jest podpisanie umowy regulującej warunki współpracy. Każdego dostawcę sprawdzamy pod względem zarówno jakości oferowanych usług, jak również pod względem obsługi. Staramy się jak najlepiej poznać firmy, z którymi współpracujemy i zawsze traktujemy je z należytym szacunkiem. Dzięki wdrożonym schematom przepływu informacji jesteśmy w stanie zapewnić szybką reakcję na pojawiające się zapotrzebowania. Długofalowa współpraca umożliwia nam budowanie relacji partnerskich, co skutkuje gwarancją jakości, terminowości oraz wynegocjowanych cen danych surowców i materiałów.

Magazyn

Nowoczesna baza magazynowa pozwala nam oferować naszym Klientom usługi magazynowe na najwyższym poziomie. Możemy przechowywać zarówno półprodukty, jak i gotowe towary. Posiadamy nowoczesny system magazynowy pozwalający na bieżąco kontrolować stany magazynowe z każdego miejsca na świecie. System pozwala bezbłędnie określić lokalizację towaru oraz śledzić przebieg obrotu magazynowego. Kontroluje ilościowo każdy towar, potrafi określić, kiedy został przyjęty oraz wydany. Weryfikuje stany magazynowe, umożliwia sprawną lokalizację każdej partii towaru i każdej pojedynczej przesyłki.

Transport

Wiemy, jak ważna jest terminowa i szybka dostawa zamówionego towaru, dlatego staramy się być elastyczni i oferujemy naszym Klientom również ekspresowe przesyłki w każde miejsce na świecie. Dzięki współpracy z kilkoma firmami spedycyjnymi oferujemy różne usługi w zależności od tego, gdzie i jak szybko dana przesyłka ma być dostarczona. Monitorujemy stawki przewoźników, aby oferować najkorzystniejsze rozwiązania w optymalnych cenach. Dotyczy to nie tylko pojedynczych paczek czy wielopaków, ale również ekspresowych przesyłek paletowych. W pełni obsługujemy międzynarodowe transporty drogowe, lotnicze czy morskie.

 

Kompleksowo dbamy o każdy etap. Począwszy od zaplanowania transportu po pełną obsługę dokumentów, kontrolę frachtu, dostawę oraz pełne ubezpieczenie przewożonych produktów.

Bardzo ważna przy obsłudze logistycznej jest obsługa celna wszelkich towarów. Nasza firma kompleksowo zajmuje się wszelkimi formalnościami niezbędnymi do wysyłki towarów.

Oferujemy:

  • kompleksową obsługę zgłoszeń celnych do wszystkich procedur,
  • szeroką gamę procedur uproszczonych,
  • wszechstronną obsługę obrotu wspólnotowego INTRASTAT,
  • możliwość skorzystania z zabezpieczenia należności celno-podatkowych,
  • magazyn czasowego składowania i miejsce uznane,
  • zautomatyzowane odprawy w ramach Wspólnej Procedury Tranzytu,
  • nowoczesne rozwiązania z dziedziny IT,
  • elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klientów.