Kapitał ludzki

Wartości

Inwestycja w kapitał ludzki jest strategiczną inwestycją firmy, dlatego największą wartością Pirells Innovative są pracownicy – jakość kapitału ludzkiego ma bezpośrednie przełożenie na zdolności do spełniania wymagań naszych Klientów. Stawiamy na ambicję, kreatywność, wiedzę, umiejętności i doświadczenie człowieka.

 

Tworzymy zintegrowany i kreatywny zespół ludzi, którzy realizują wspólne cele. Szanujemy indywidualność każdego z nas oraz własne zdanie, bo wiemy, że dzięki temu powstają najlepsze pomysły i najciekawsze koncepcje. Wyznajemy zasadę, że bardzo ważna jest komunikacja – zarówno w kontaktach między sobą, jak i z Klientami. Nasze relacje są otwarte – obdarzamy się wzajemnym zaufaniem i postępujemy wobec siebie uczciwie. Jesteśmy w pełni zaangażowani w wykonywaną pracę tak, aby realizować wyznaczone cele.

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za produkty oraz usługi, które wykonujemy. Uważamy, że problemy są po to, aby je rozwiązywać. Wiemy, co robimy, a do każdego zadania jesteśmy przygotowani. Sumiennie wykonujemy naszą pracę, tak aby nasi Klienci osiągali najwyższe wyniki i realizowali swoje cele.

 

Dużo od siebie wymagamy tak, aby postawione przez nas cele realizować efektywniej. Dotrzymujemy naszych zobowiązań. Odpowiadamy również za wyniki pracy naszego zespołu. Prowadzimy otwartą politykę w stosunku do naszych Kontrahentów, Dostawców, Klientów oraz partnerów biznesowych. Dzięki temu tworzymy wzajemne zaufanie i relacje biznesowe na najwyższym poziomie.

Doskonalenie

Oczekujemy od ludzi tego, co najlepsze. Ustawiamy wysokie standardy doskonałości produktów, które wytwarzamy, usług, które świadczymy.

 

Ciągłe doskonalenie naszych pracowników w różnego rodzaju kursach, szkoleniach pozwala efektywniej realizować cele nasze i naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na rozwój pracownika, dlatego bardzo ważna jest dla nas inwestycja w człowieka i jego wiedzę.

 

Nasi pracownicy przechodzą kursy językowe, ponieważ ważna dla nas jest komunikacja, która pozwala jeszcze lepiej porozumiewać się ze światem. Uczestniczymy w międzynarodowych targach, aby na bieżąco obserwować trendy na rynkach światowych i implementować zmiany w naszej firmie.