Filozofia

Etyka

Zakładamy, że zdolność do osiągania celów zależy od przyjęcia przez każdego z nas kluczowych wartości. Postępujemy w sposób uczciwy i etyczny. Traktujemy się z wzajemnym szacunkiem i godnością. Uznajemy naszych pracowników za nasz najcenniejszy atut. Szanujemy poczucie własnej wartości innych osób w życiu zawodowym oraz prywatnym. Dotrzymujemy słowa. Respektujemy różnorodność płci, wyznania, pochodzenia.

 

Wybierając dostawców na całym świecie, zwracamy uwagę na to, czy przestrzegają praw pracowniczych, nie wykorzystują pracy nieletnich, działają zgodnie z przepisami. Jesteśmy otwarci i szczerzy wobec naszych Klientów i dostawców. Szanujemy prawa własności intelektualnej. Mamy zaostrzoną politykę odnośnie do pozyskiwania oraz zarządzania informacjami poufnymi tak, aby każdy nasz Kontrahent czuł się bezpiecznie. Pirells Innovative prowadzi biznes w bezpieczny i etyczny sposób, aby każdy uczestnik procesu czerpał z niego satysfakcję, przyczyniając się tym samym do wzrostu jakości obsługi.

NASZE KLUCZOWE WARTOŚCI

Zorientowanie na klienta

Klient jest zawsze w centrum naszych działań

Pracownicy

Każdy pracownik jest naszym najcenniejszym atutem

Zaufanie

Wiara w dobro drugiego człowieka i jego rzetelność oraz to, że postępuje właściwie

Szacunek

Traktujemy się z wzajemnym szacunkiem i uwagą, cenimy różnorodność

Godność

Szanujemy godność i poczucie własnej wartości innych osób

Uczciwość

Postępujemy w sposób uczciwy i etyczny

Innowacyjność i nauka

Coraz szybsze zmiany na globalnych rynkach motywują nas do nowych pomysłów, dzięki czemu nie stoimy w miejscu, lecz ciągle zmierzamy do przodu, aby być zawsze krok przed konkurencją. Nasz wspólny sukces opiera się na tworzeniu pionierskich produktów i usług. Staramy się, aby każdy wyprodukowany przez nas produkt był ciekawy, innowacyjny, a przede wszystkim najwyższej jakości.

 

Współczesny rynek to nie tylko innowacje, ale również zmiany. W naszych produktach łączymy jedne i drugie, osiągając tym samym niespotykane rezultaty. Śledzimy nowości w branży, implementujemy je w naszych produktach, dostarczając w ten sposób najskuteczniejsze narzędzie marketingowe.

 

Wykorzystujemy dostępne zasoby i wsparcie, aby uczyć się, rozwijać i korzystać z nowych umiejętności. Nie stoimy w miejscu, ciągle idziemy do przodu.